Бійці «Світязя» отримали тепловізор

Волонтери з «Автомайдану України» передали тепловізор бійцям спеціального підрозділу «Світязь», які сьогодні вирушають на передову.

Передача тепловізора відбулася 11 вересня.

«Цей тепловізор куплений за кошти, які ми зібрали ще у травні на акції «Старт заради перемоги», – розповів волонтер Дмитро Василенко. Тепловізор, який передали бійцям, коштує близько 70 тисяч гривень. Щоправда, волонтерам вдалося купити його за трохи нижчою ціною. Тепловізор для бійців привезли з-за кордону.

Автомайданівці вже не вперше допомагають бійцям «Світязя» – раніше вже передавали форму та їжу. Тож і цього разу, як тільки дізналися про те, що світязьці будуть їхати на Схід, розпочали пошуки тепловізора.

Волонтер Петро Бучик додає, що частину коштів від акції берегли для закупки американських берців для бійців. Але оскільки хлопці зі «Світзя» невідкладно їхали на Схід, волонтери вирішили купити тепловізор.

«Зараз хлопців більш-менш забезпечують,  але тепловізорів не видають. А це прилад, який реально рятує життя», – додає Бучик.

Командир спецпідрозділу «Світязь» Сергій Козак подякував волонтерам за доречний подарунок. За його словами, бійці, які зараз перебувають на Сході мають тепловізор, завдяки якому їм вдається вираховувати противника.

«Це  техніка, а в умовах, у яких вона експлуатується… Самі розумуєте, сьогодні вона є, а завтра вже не працює. А іноді є критичні ситуації, коли техніка потрібна терміново», – додав Сергій Козак.