Батьки ходять у школу здавати гроші, – волинські активісти

87% батьків асоціюють збори у навчальних закладах з необхідністю здавати гроші, а не з освітнім процесом.

Такі результати опитування на засіданні міської комісії з питань освіти озвучив Петро Лавренюк, президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських ініціатив, ‒ йдеться в сюжеті Громадського.Волині.

На його переконання, батьки сьогодні мало обізнані з роботою депутатського корпусу і комісій й з усіма проблемними питаннями звертаються безпосередньо до керівників навчальних закладів.

Анатолій Пархом’юк, голова депутатської комісії з питань освіти, наголосив на тому, що «луцькі освітні заклади виглядають пристойно – в т.ч. завдяки активній батьківській участі». Він згадав свій батьківський досвід і запевнив, що всі благодійні кошти, які збирали під час навчання його дітей, витрачали цілеспрямовано.

Начальник міського управління освіти Олег Гребенюк, у свою чергу, озвучив, скільки бюджетних грошей було витрачено на потреби луцьких дитячих садочків протягом минулого і нинішнього фінансових років. Інформація про це, з його слів, є на офіційних сайтах і навчальних закладів, і управління освіти. Будь-які звинувачення у низькій поінформованості батьків він вважає безпідставними.