Рожище: суд визнав бездіяльність міліції у справі мера

Рожищенський суд задовільнив скаргу міського голови В’ячеслава Поліщука на бездіяльність співробітників РВ УМВС.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці «Народної Самооборони м.Рожище» у соціальній мережі Facebook.

Активісти нагадують, що 1 вересня Поліщук написав заяву про вчинення громадянином Орловим дій, що містять ознаки спроби дачі хабара.

«Лист слідчий райвідділу міліції отримав 3 вересня, про що свідчить поштове повідомлення про отримання. Дану заяву не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На суді керіник слідчого відділу Сасовський пояснив, що її зареєстрували в журналі районного управління і перенаправили на розгляд в обласне управління міліції. Сталося це 7 вересня. Хоча згідно законів, заяву до ЄРДР необхідно внести протягом 24 годин від моменту подання», – йдеться в дописі.

«Таке недбальство і зволікання слідчий РВ поснив тим, що до них надходить надто багато кореспонденції, а цей лист взагалі надійшов наприкінці робочого тижня у п’ятницю:) Тож суд вирішив задовільнити скаргу В’ячеслава Поліщука, а слідчих РВ УМВС України у Волинській області зобов’язав внести заяву до ЄРДР», – повідомили активісти.

Нагадаємо, 13 серпня  працівники міліції розпочали обшук у кабінеті міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука. Йому приписували вимогу хабаря обсягом 5 тисяч гривень. На захист мера виступили громадські активісти, які 14 серпня прийшли на сесію обласної ради.