Депутатські підсумки: прогульники Луцької міської ради

ВАР розпочинає публікацію серії статей, в яких відзначатиме найцікавіші події, що сталися у Волинській обласній та Луцькій міській радах протягом каденцій, що майже минули.

Сьогодні йтиметься про те, як депутати Луцькради ходили на пленарні засідання. Для цього ми звернулися з запитом у секретаріат міськради. Звідти прийшла відповідь з переліком пленарних засідань та прізвищами обранців громади, які на них не зареєструвалися.

ВАР виокремив 8 людей, які пропустили найбільше засідань протягом каденції. Також визначили найбільших прогульників у кожній фракції та групі і порахували “прогульників року”.

Тож, станом на 1 серпня 2015 року чинна міськрада провела 76 сесій, в які складалися з 119 пленарних засідань.

**************

Найбільші прогульники каденції розташувалися в такому порядку:

8. Юрій Корольчук з “Батьківщини” (пропущені 33 пленарні засідання)

7. Олександр Пилипович з “Батьківщини” (34)

6. Олександр Магеровський з “Свободи” (34)

5. Ганна  Кравчук з “Батьківщини” (37)

4. Валерій Бондарук з “Батьківщини” (41)

3. Ірина Комлик, позафракційна (47)

2. Олена Голєва, позафракційна (58)

1. Віталій Кварцяний, позафракційний, група “Новий Луцьк” (72)

Примітка: Комлик та Голєва частину засідань пропустили, бо були в декретній відпустці

Решта депутатів має 27 і менше пропущених пленарних засідань міськради.

**************

Лідери списку дисциплінованих обранців громади – свободівець Віктор Ящук і Ігор Поліщук. У них жодного пропущеного засідання. Однак вони в раді працюють не всю каденцію, тому й мають таку успішну відвідуваність. З депутатів, які працюють від листопада 2010 року, найкраще ходив на сесії Анатолій Бірюков, у нього лише один пропуск в 2013 році.

Загалом у переліку депутатів, які пропустили 5 і менше “пленарок” – 13 людей. Це – члени фракції “Батьківщина” Сергій Волик, Степан Цимбалюк, Аскольд Пекарський; члени депутатської групи “Рідне місто” Анатолій Бірюков, Євгеній Ткачук і Микола Яручик; члени “Нового Луцька” Ігор Поліщук, Ірина Констанкевич та Андрій Осіпов; позафракційний Богдан Шиба; свободівці Андрій Буй, Віктор Ящук та Юрій Вега.

Примітка: Констанкевич і Буй в раді працюють в 2014 та 2013 року відповідно.

**************

Переходимо до прогульників у фракція та групах.

Примітка: йдеться про групи та фракції, які діють сьогодні.

Отож, в фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” найбільше пленарних засідань пропустив Олександр Пиза. Найдисциплінованіший – згаданий вище Бірюков.

Прогульник у “Свободі” – Олександр Магеровський (дисциплінований – Віктор Ящук), у “Батьківщині” – Валерій Бондарук (дисциплінований -Аскольд Пекарський), з-поміж позафракційних – Віталій Кварцяний (дисциплінований – Богдан Шиба).

У групі “Рідне місто” найбільший прогульник – Олександр Пиза, дисциплінований – все той ж Бірюков.

У “Новому Луцьку” найбільше пропустив Кварцяний, найменше – Ігор Поліщук.

**************

Щодо “прогульників року”, то Віталій Кварцяний був лідером за цим показником лише в 2011 і 2014 роках. Двічі його випередили жінки. У 2012-му – Олена Голєва, в 2013-му – Ірина Комлик. А в 2015-му він поділив перше місце з Ганною Кравчук, хоча, враховуючи як він ходить на сесії цього року, тренер “Волині”, мабуть, таки буде першим і в 2015-му.

 

Текст: Анатолій КОТЛЮК