Луцьк: покажуть фільм про життя кіборга

Фільм про життя загиблого пластуна-кіборга Євгена Подолянчука на псевдо Скаут покажуть у Луцьку.

Показ відбудеться 14 вересня у Луцьку в кінокомплексі «Adrenalin», ‒ повідомляють організатори.

Ще будучи юнаком Євген захоплювався військовою справою, був учасником всеукраїнського військового пластового табору «Легіон», а згодом обрав для себе професію військового. Став розвідником у складі 3-го окремого полку спецпризначення, а з початком проведення АТО відправився на Схід для оборони територіальної цілісності України.

14 вересня, під час одного із зіткнень з бойовиками терористичних угрупувань в районі Донецького аеропорту, Євген отримав осколкове поранення в голову, від якого загинув по дорозі в госпіталь.

Для того, щоб вшанувати пам’ять кіборга, друзі хлопця зняли документальний фільм про його життя. У стрічці розповідається про юні роки Євгена та його доросле життя, як спецпризначенця. За їхніми словами, Євген не служив в армії, він нею жив. І віддав своє життя за Незалежну України.

«Невдовзі річниця з дня загибелі Героя. Його пам’ять вшановуватимуть українців, зокрема пластуни, по всій Україні. Схожі кінопокази відбудуться на багатьох центральних площах українських міст. А на рідній Черкащині відбудеться відкриття пам’ятника Євгену Подолянчуку», ‒ йдеться в релізі.

Довідка

Євген Подолянчук ‒ старший лейтенант, командир групи спеціального призначення 3-го окремого полку спецпризначення. Випускник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (факультет розвідки), яку закінчив з відзнакою; активний член черкаського осередку Національної скаутської організації «Пласт».

Афіша_Женя_корал_Луцьк