«Самопоміч» ще не вирішила, кого висувати в мери Луцька, – Вусенко

Голова Волинського осередку «Самопомочі» Юлія Вусенко розповіла, що партія поки не визначилася кого висуватиме на мери Луцька.

Про це вона повідомила у коментарі «Волинському Агентству Розслідувань»

«Висування на кандидатуру луцького міського голови ще обговорюється на сьогоднішній день. У нашого осередку є можливість ще подати цю кандидатуру до публічного обговорення до 21 вересня», – розповіла Юлія Вусенко. Вона додала, що остаточного рішення поки немає, тобто в «Самопомочі» не виключають можливості висування кандидата на мера Луцька.

Голова обласного осередку «Самопомочі» повідомила, що на з’їзді представляли тих кандидатів на посади міських голів, по яких роботу проводили давно і прийняте остаточне рішення.

«Партія асоціюється завжди з відповідним містом та мером. Всі знають «Самопоміч» через Львів  і Садового. Тому  максимально підвищує зацікавленість, коли є кандидат на мери, та команда, яка з ним йде. Команда у нас хороша, а стосовно кандидата на мери у нас ще є час», – додає очільниця волинської «Самопомічі».

Водночас вона спростувала чутки про можливість домовленостей з групою Ігоря Палиці.

«Ми виключаємо таку можливість. Ніяких домовленостей не було і не буде. Я вже повідомляла, що ми ні з ким не домовляємося і не блокуємося», – підсумувала Юлія Вусенко.