Лавров пояснив, коли бойовики проведуть українські вибори

Глава МЗС Росії Сергій Лавров повідомив, що «ЛНР» і «ДНР» готові провести місцеві вибори на основі українського законодавства та за участю спостерігачів ОБСЄ.

Про це пише ТСН.ua.

«Першою умовою підготовки виборів на Донбасі є прямі консультації та узгодження модальностей проведення цих виборів. Донецьк і Луганськ готові провести вибори на основі українського закону, вони готові, щоб спостерігачі ОБСЄ отримали право моніторити цей процес, але вони хочуть про це домовлятися у консультаціях з українською владою», — заявив він.

Також Лавров повідомив, що влада України нібито робить спроби зірвати всю концепцію мінських домовленостей щодо Донбасу.

«Інакше неможливо київську позицію трактувати у тому, щоб зірвати всю концепцію мінських домовленостей — поставити все з ніг на голову і тим самим зробити неможливим виконання того, що записано в комплексі заходів», — сказав він.

За його словами, європейські країни та США починають «грати в дуже небезпечну гру», заявляючи, що, якщо відбудуться місцеві вибори на Донбасі, то це означатиме зрив мінських домовленостей.

«Звертаємо нашу увагу на те, що київська влада послідовно діяла в повному протиріччі з мінськими домовленостями», — додав Лавров.

«Український уряд, на відміну від того, що було записано в мінських домовленостях, наполягає на тому, щоб усі питання, що стосуються особливого статусу Донбасу, конституційної реформи,.. стосовно цих територій (питання) вирішувалися тільки після того, як будуть проведені місцеві вибори. Одночасно влада робить все, щоб місцеві вибори не відбулися», — сказав він.