Чого не рвете жили за хлопців з 51-ї бригади? ‒ помічник нардепа

Помічник нардепа Степана Івахіва, волонтер Денис Пʼятигорець обурився закликами певних політичних сил до «нових майданів».

Про подвійні стандарти таких заяв він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Читаю вже кілька днів у стрічці про «арешти патріотів». То колишніх нардепів зі «Свободи до суду викликали, то якихось правосеков і Автомайданівців (вибачте ‒ просто не знаю як їх звуть) в Одесі закрили, то проти Лозового з Радикальної партії порушили справу, ну і всі давай кричати – бл***ть! Патріотів знищують! Потрібно виходити на вулиці! Давайте майданити!» ‒ пише Пʼятигорець.

«Хм, давайте! Тільки спочатку поясніть мені, шановна ФБ громадськість, а чого ви не рвете жили за хлопців з 51-ї бригади, яких уже рік судять за те, що вони в Ізварине залишившись без снарядів і зброї і відмовилися просто помирати під градами з Расєї і здалися в полон? Чого ж ви не захищали всі тих пацанів, які терміни отримали за те, що прострелили ноги ватанам, які на початку війни блокували наші військові колони? Ці зомбаки зривали бійців з броні і безжально прибивали їх ногами і палицями, і тільки пострілом в ногу можна було їх зупинити. А тепер вони, с*ка, мирні жителі. Без зброї ж були!!! Чи нам усім робити вигляд, що цього не було? Чого ж ми цих хлопців не шкодуємо, які зі зброєю в руках нас захищали на фронті, друзів своїх по частинах у відро збирали, з калюж воду пили і жерли дохлих корів, щоб з голоду не вмерти в оточенні», ‒ продовжує помічник нардепа.

«А партійних не шкода! Особисто мені не шкода! Загиблих і поранених нацгвардейців шкода! От мені навіть Гуменюка шкода. По-людськи! Пацан рік на фронті просидів. У такій ж*пі, що багатьом диванним воїнам і не снилося. Навіть якщо це і не було сплановано ‒ то ймовірність, що так відреагує чоловік, який щойно приїхав з передка ‒ дуууже велика. Ми ж взагалі не розуміємо, що у цих людей зараз в головах буде, після того як вони повернутися з фронту … А ось тих мерзотників, які запросили Гуменюка на мітинг, мені не шкода!» ‒ резюмує він.