Яценюк в Чечні: всі фотожаби

Українці ще з учорашнього вечора активно жартують у соцмережах із “чеченського терориста” Яценюка та з вигадок керівника Слідчого комітету Росії Олександра Бастрикіна.

Представник Кремля заявив, ніби в 1994-1995 роках нинішній прем’єр України Арсеній Яценюк воював проти Збройних сил РФ у складі карального загону в Чечні, – пише ТСН.

Фотожаби, іронічні та жартівливі пости, коуби і вже навіть анекдоти складають українці на цю тему. Водночас висловилися про цю ситуації і відомі українські політики. Тож пропонуємо почитати їхні повідомлення мовою оригіналу. До речі, сам Яценюк поки мовчить – він саме перебуває з робочим візитом у Польщі.

Його прес-секретар Ольга Лаппо у Facebook написала, що “ми радимо російському режиму провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Бастрикіна. Це саме той Бастрикін, який разом з іншими психопатами цинічно засудили Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українських патріотів. Геббельс і нацистська пропагандистська машина можуть стоячи аплодувати команді Путіна”.