Ковель: декомунізація вулиць «влетить в копієчку»

Боротьба із радянським минулим може коштувати Ковелю 200-300 тисяч гривень.

Про це пише «ПроКовель».

В середині минулого місяця в Ковелі відбувся перший раунд громадських слухань щодо перейменування вулиць міста відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки». Тоді на обговорення громадськості були запропоновані визначені на засіданні топонімічної комісії вулиці Боженка, Бойка, Ватутіна та провулків Ватутіна, Жукова, Рокосовського, Руднєва, Перовської, Чапаєва. Також під час громадський слухань прозвучала інформація щодо недопустимості писати скорочено назву вулиці. Зокрема, йшлося про вулиці Княгині Ольги, Князя Романа, Івана Губи. Люди просили чиновників та комунальників виправити цю злісну помилку.

Днями керівництво РЖКП №2 прозвітувало про зроблену роботу. Наразі за гроші підприємства жеківці виготовили і встановили 20 табличок на будівлях із зазначеними повними назвами трьох вищезгаданих вулиць.

В РЖКП №1 вже говорять за 200-300 тисяч гривень, які їм мають передбачити в міському бюджеті. Наразі в комунальників триває активна робота щодо визначення кінцевої цифри необхідних витрат.