У бюджеті Луцька досі не знайшли 300 тисяч на навчальну зброю для шкіл

Для того, щоб забезпечити школи №22, 23, 25 та 20 навчальною зброєю та встановити належну систему для її охорони, у бюджеті Луцька досі не знайшли кошти.

Про це розповів співавтор програми національно-патріотичного виховання молоді у Луцьку Павло Данильчук під час круглого столу щодо обговорення цієї програми у вівторок, 8 вересня.

Йдеться про ЗОШ № 22, 23 25 і 20, у які мали повернути навчальну зброю із Володимира-Волинського, забрану під час Революції гідності. На ці заходи та на відзначення Дня захисника Вітчизни мали передбачити 300 тисяч гривень.

Щоб мати можливість розмістити в школах зброю, треба система її охорони, однак поки в бюджеті Луцька не передбачили кошти на забезпечення цих шкіл.

Нагадаємо, депутати Луцької міськради підтримали Програму патріотичного розвитку молоді на 2015-2017 роки. Таке рішення прийняли під час сесії у четвер, 27 серпня.

Бюджет програми складає 1527,0 тисяч гривень, з них 500,0 тисяч гривень передбачено на створення та діяльність Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді, 742,0 тисяч гривень – на здійснення військово-патріотичного виховання у загальноосвітніх закладах міста управлінням освіти.