Луцьк: треба гроші на україномовний молитовник для незрячих

У Луцьку розпочали збір грошей на видання першого в Україні україномовного молитовника шрифтом Брайля.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

З благословення патріарха Філарета Волинська єпархія УПЦ КП та облосередок громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» розпочали спільний соціальний проект для незрячих «Молитовник українською мовою шрифтом Брайля».

Мета акції – надрукувати 300 молитовників шрифтом Брайля вартістю 58380 гривень (194,6 за один примірник) й розповсюдити їх по бібліотеках для незрячих по всій Україні та інтернатах у Волинській області. Це буде перший в Україні молитовник українською мовою шрифтом Брайля для незрячих.

Проект стартує з інформаційної кампанії зі збору коштів на друк молитовника. Упродовж вересня та жовтня триватиме інформаційна кампанія.

Кошти на молитовник можна перерахувати на картковий рахунок у ПриватБанку: 4149 4978 2479 5738 Скиба Наталія Миколаївна (волонтер)

Довідки за телефонами:

050 640 65 15, отець Сергій Дмитрієв, заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП

095 037 67 00, Валерія Лесюк, завідувач відділу організації благодійності та соціального служіння Волинської єпархії УПЦ КП

050 223 22 64, Віталій Ткачук, голова Волинського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії».