Об’єднання партій Порошенка і Яценюка: на Волині ще не знають, як співпрацюватимуть

Керівник волинського осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарності» Роман Романюк (на фото) каже, що поки не знає, як співпрацюватимуть з «Народним фронтом» під час місцевих виборів.

Про це він сказав у інтерв’ю газеті «Луцький замок», яке опублікував Волинський інформаційний портал.

«Щодо «Народного фронту», то на сьогодні немає жодної офіційної інформації, що ми з ними йдемо спільно,  разом. Це наразі обговорюється лише в кулуарах і є певні напрацювання. Як на мене, заява Арсенія Петровича, що вони не йдуть самостійним гравцем, свідчить про те, що їхні партійці призупинять членство, як варіант – підуть по наших списках і будуть висуватися в місцеві органи влади», – сказав політик.

«Ми спілкуємося, ми зустрічаємося з Ігорем, маємо давні нормальні дружні ділові стосунки. Буде офіційно озвучена інформація, оприлюднена вищим керівництвом партії, буде доведений відповідний формат співпраці – сідатимемо і конкретно працюватимемо», – прокоментував він питання про співпрацю з лідером «Народного фронту» на Волині Ігорем Гузем.

БІЛЬШЕ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ ПАРТІЙ ТА МОЖЛИВИЙ ФОРМАТ СПІВПРАЦІ 

Також він каже, що однопартійці підтримали об’єднання з УДАРом.

«Немає таких, хто полишає. Люди правильні, розумні, грамотні, всі все повністю усвідомлюють. Якщо особисто, то хотілося би, звичайно, більше консультацій і спілкування з нижчими організаціями, коли приймається таке стратегічне рішення. Але ми, як чемні і дисципліновані члени партії, приймаємо те, що напрацьовано вищим керівництвом. Наші не виходять, наші – на місці, наші працюють впевнено. Підшуковуємо кандидатів в усі рівні влади, готуємося до виборів 25 жовтня і віримо, що волиняни підтримають», – сказав політик.