У Ковелі поховали Володимира Кияна

У Ковелі провели в останню путь в.о. замкомбата одного з батальйонів львівської 80-ї окремої аеромобільної бригади Володимира Кияна.

Нагадаємо, він загинув 3 вересня. Спочатку писали, що він підірвався на розтяжці. Він загинув, розслідуючи обставини розстрілу мобільної групи боротьби з контрабандою під Щастям.

Однак згодом голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука розповів, що Киян спробував провести деякі дослідження за однією з версій про розстріл групи. “На жаль, він також був знищений сьогодні“, – повідомив Тука.

Він розповів, що подробиць не знає, але йому відомо, що “Тайфун” вранці на світанку взяв човен, він повинен був відправитися з напарником, але виявилося, що біля Щастя боєць був один.

5 вересня Кияна, родині якого збирають гроші, поховали в Ковелі на Вербському кладовищі.

Людей на панахиду прийшло близько тисячі. Зокрема були міський голова Ковеля Олег Кіндер, голова райдержадміністрації Віктор Козак, голова районної ради Ігор Верчук, ректор Львівського держуніверситету МВС Валерій Середа. Також приїхали волонтери з Львова, бійці батальйону “Айдар”, 80 та 14 бригад.