Історія від волонтера: як у Володимирі виховують сепаратистів

У Володимирі-Волинському управління освіти очолює колишній регіонал Дмитро Здіховський, сини якого присягнули на вірність Росії.

Про це в Facebook пише громадський активіст і волонтер Костянтин Зінкевич.

Публікуємо його допис у скороченому вигляді.

Очільник міськвідділу освіти, регіонал, минулого року замість того, щоб забрати своїх синів ВВ-шників із Криму, навпаки, благословив їх на прийняття присяги на вірність Путіну.
А зараз цей чоловік розповідає вчителям, як проводити уроки патріотизму!
Тому й не дивно, що в усіх школах Володимира на 1 вересня співали дифірамби місцевим владним отцям, які гаряче підтримували Януковича і, власне, привели війну в Україну. Зате усі у вишиванках.
Контрреволюція реально “нюх потеряла”!
СБУ, агов?!

Також Зінкевич посилається на допис земляка Олександра Віжанського, який пише, що під час виступу з нагоди 1 вересня директор 4 школи не згадував про події на Сході України

“….А навіщо ж настрій псувати! Краще про це не думати і не згадувати. А то ще якийсь пацан, не дай Бог, спитає, чи це добре чи погано, а вчитель не буде знати, що відповісти. Керманичем та ідейним натхненником егрегора, як діяти, говорити і думати в подібній ситуації в нашому місті є голова міського управління освіти Дмитро Здіховський. Що він вкладе через директорів та вчителів в наших дітей, можна яскраво побачити по його власних дітях, що залишилися служити в Криму і прийняли присягу на вірність Росії. Мені мимоволі згадався мій класний керівник – Штейнбук Фелікс Маратович, котрий в знак протесту проти анексії Криму пішов з гарної посади «Кримського гуманітарного університету». А там навіть присягу приймати не треба було…” – ділиться емоціями він.