У Києві відповіли на запит щодо звільнення волинян

В управлінні Військової служби правопорядку Збройних Сил України кажуть, що переговори щодо звільнення майора Сергія Фураєва (на фото), молодшого сержанта Сергія Дмитрука та старшого солдата Артема Комісарчука.

Про це йдеться у відповіді військових чиновників на звернення депутатів Волинської обласної ради.

Публікуємо його без змін та правок:

“За результатами розгляду повідомляємо, що за наявною в Головному управлінні Військової служби правопорядку Збройних Сил України інформацією майор Фураєв С.В. та старший солдат Комісарчук А.В. наприкінці серпня, а молодший сержант Дмитрук С.Л. наприкінці листопада 2014 року були захоплені та на цей час протиправно утримуються представниками НЗФ.

Зазначені військовослужбовці внесені до списку військовослужбовців, які протиправно утримуються представниками НЗФ  та інформація стосовно їх захоплення надана до створеного і при Службі безпеки України Міжвідомчого центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісті (м. Київ, вул. Ірининська, 4, телефон 0800-5010482, е-mail: роlопhеІр@ssu.gov.uа).

Також повідомляємо, що міжвідомча робоча група у взаємодії з цивільно-військовою адміністрацією Донецької області та представниками громадських організацій не припиняє переговори з представниками НЗФ щодо звільнення протиправно утримуваних осіб, у тому числі і по вище зазначеним військовослужбовцям. Так, троє звільнених 06.08.2015 із протиправного утримання військовослужбовців Збройних Сил України підтвердили інформацію про протиправне утримання майора Фураєва С.В. та старшого солдата Комісарчука А.В. у будівля СБУ (вул. Щорса, 2у) м. Донецьк.

Водночас інформую, що звільнення військовослужбовців Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та громадян України, яких було захоплено на території Луганської та Донецької областей, здійснюється безпосередньо представниками Служби безпеки України та перебуває на контролі Адміністрації Президента України”, — йдеться в листі Міноборони, який підписав  начальник Військової служби правопорядку в Збройних Силах України – начальник Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України генерал-майор Олександр Дублян.