Спорт, зброя і смаколики, ‒ в Луцьку збиратимуть гроші на «Азов»

Спортивні турніри, майстер-клас зі складання зброї, ярмарок зі смаколиками, ‒ таким чином збиратимуть гроші на допомогу бійцям «Азову» в Луцьку.

Захід відбудеться в неділю, 6 вересня, на Театральному майдані, ‒ пише Район.Луцьк.

Так, усіх охочих запрошують випробувати свої сили у турнірах з армрестлінгу та жиму лежачи. Реєстрація на турнір відбуватиметься на місці проведення з 12:00 до 14:00. Обов’язковий внесок учасника – 40 гривень.

За правилами турніру, учасників поділять на три вагові категорії: до 77 кілограмів, до 100, від 100. Вагу штанги вимірюватимуть від ваги кожного учасника – чоловікам 80% маси тіла, жінкам – 50%. Вікових обмежень немає. Після проведення турніру відбудеться нагородження усіх переможців.

Також у програмі заходу – навчання основ поводження зі зброєю від інструкторів полку «АЗОВ». Охочі матимуть змогу навчитися правильно тримати, збирати та розбирати автомат. Навчання проводитимуть з 12:00 до 19:00.

Крім того, організатори запрошують відвідати благодійний ярмарок, який діятиме з 12:00 до 19:00 паралельно із фотовиставкою. На ярмарку можна буде придбати унікальні смаколики та сувеніри, патріотичну атрибутику, вироби ручної роботи.

Ввечері лучани зможуть послухати виступи місцевих гуртів «Коло», «The Royal City», «Четвертий вимір» та акустичний виступ Богдана Гембіка.

На завершення організатори запрошують  переглянути відеофільми, які знімали на фронті. Під час проведення акції усі охочі матимуть змогу поспілкуватися з бійцями полку «Азов».

Усі вилучені кошти, що будуть зібрані на турнірі та ярмарку, передадуть на потреби бійців полку «АЗОВ» та сім’ям загиблих.

1_jd-Mf6PyB1Y