Із перенесенням авторинку «розберуться» до виборів, – Григоренко

Секретар Луцької міської ради Сергій Григоренко очікує вирішення проблеми перенесення луцького авторинку до місцевих виборів 25 жовтня.

Про це йдеться у його блозі на сайті NMJ.

«Після рішення комісії, до якої входили депутати та представники громадськості, перенести луцький авторинок з вулиці Єршова на вулицю Боженка, я переконаний, що теперішнім власникам авторинку варто дати останній шанс, аби вони його облаштували всім необхідним», – відзначив Григоренко.

Нагадаємо, робоча група зробила висновок, що авторинок краще перенести до Нового ринку на ДПЗ. А однією із причин конфлікту із власниками авторинку на Єршова є те, що вони не платять за оренду землі.

«Основною із вимог до власників нинішнього авторинку на Єршова є плата за оренду комунальної земельної ділянки. Вони вже три роки не платять місту гроші за оренду 5 гектарів землі. Свій борг у маже три мільйони гривень вони пояснюють тим, що змінилося законодавство, раніше був один відсоток від нормативної вартості грошової ділянки оренда, а потім Верховна Рада підвищила до трьох відсотків. Власники ринку з цим не погодились і продовжують вперто не платити за землю. На сьогодні вони у п’ятірці найбільших боржників по землі в Луцьку. Тому у нашому меморандумі першою умовою є сплата за оренду землі», – пише Григоренко.

Натомість із на ДПЗ територію для продажу автомобілів вже облаштували: «Пахалко повністю заасфальтував всю територію, яка дозволяє вмістити майже три тисячі автомобілів, встановив сучасні туалети, провів усі комунікації, встановив паркан, але на той час рішення про перенесення ринку не прийняли. До цього часу там все збережено, бери хоч завтра заїжджай туди і продавай автівки».