Загін волинських правоохоронців поїхав на Схід

міліція

Із Волині на Схід вирушили міліціонери зведеного загону.

Керівник зведеного загону начальник Рожищенського райвідділу міліції УМВС Олександр Басалик буде супроводжувати бійців до місця призначення і разом із ними нестиме службу як у населених пунктах, так і на блокпостах, ‒ йдеться в повідомленні СЗГ УМВС Волині.

«Увесь особовий склад ‒ надійний і згуртований. Перед від’їздом хлопці пройшли курс навчань та підготовку в училищі міліції: акцент ставили на курс стрільб, основах тактичної підготовки та алгоритмі дій в екстремальних ситуаціях. В підрозділі – досвідчені правоохоронці, дехто на Схід їде не вперше», ‒ каже він.

Молитвою благословив бійців на службу протоієрей Олександр Мазурак. «Молимося, щоб перебування наших хлопців на східних рубежах було мирне та благополучне. Місія наших правоохоронців полягає не лише в тому, щоб виконати службові обов’язки та повернутися живими, а ще й у тому, щоб захистити, допомогти й підтримати тих людей, у домівки яких прийшла війна», ‒ сказав він.

Настоятель луцького Свято-Михайлівського храму отець Степан подарував правоохоронцям прапор, на якому рідні написали слова підтримки та побажання.

Керівництво УМВС сприяло, аби належним чином забезпечити міліціонерів усім необхідним. Свою допомогу в цьому надали і волонтери громадської організації «Серце патріота».