Загін волинських правоохоронців поїхав на Схід

Із Волині на Схід вирушили міліціонери зведеного загону.

Керівник зведеного загону начальник Рожищенського райвідділу міліції УМВС Олександр Басалик буде супроводжувати бійців до місця призначення і разом із ними нестиме службу як у населених пунктах, так і на блокпостах, ‒ йдеться в повідомленні СЗГ УМВС Волині.

«Увесь особовий склад ‒ надійний і згуртований. Перед від’їздом хлопці пройшли курс навчань та підготовку в училищі міліції: акцент ставили на курс стрільб, основах тактичної підготовки та алгоритмі дій в екстремальних ситуаціях. В підрозділі – досвідчені правоохоронці, дехто на Схід їде не вперше», ‒ каже він.

Молитвою благословив бійців на службу протоієрей Олександр Мазурак. «Молимося, щоб перебування наших хлопців на східних рубежах було мирне та благополучне. Місія наших правоохоронців полягає не лише в тому, щоб виконати службові обов’язки та повернутися живими, а ще й у тому, щоб захистити, допомогти й підтримати тих людей, у домівки яких прийшла війна», ‒ сказав він.

Настоятель луцького Свято-Михайлівського храму отець Степан подарував правоохоронцям прапор, на якому рідні написали слова підтримки та побажання.

Керівництво УМВС сприяло, аби належним чином забезпечити міліціонерів усім необхідним. Свою допомогу в цьому надали і волонтери громадської організації «Серце патріота».