Волинська волонтерка розповіла, на що пішли гроші від продажу картин бійців

Керівниця волонтерського проекту з психологічної реабілітації солдат «Зігрій душу» Анна Лисакова розповіла, скільки грошей виручили з продажу картин військових, який відбувався у Бельгії.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Активістка розповіла, на що витратили кошти від продажу картин бійців, які вони малювали під час арт-терапії в межах проекту психологічної реабілітації «Зігрій душу». Так, волонтери виручили 1323 доларів (згідно з курсом 25 гривень за 1 долар, це становить 33 075 гривень) з продажу картин на виставці у Брюсселі, яка відбулася 23-25 травня, 900 гривень допомоги на проект зібрав Руслан Кашаюк, 1000 гривень приніс продаж картини на виставці у Галереї мистецтв на честь Дня Незалежності України 24 серпня, 500 гривень передали відвідувачі виставки, 100 євро – продаж картини у санаторії «Червона калина», де військові проходили психологічну реабілітацію. Усього активістам вдалося зібрати 35 475 гривень. 35 192,51 гривню з яких вони витратили на організацію 11-го та 12-го реабілітаційного заїзду бійців.

Наразі на волонтерському рахунку лишилося 282,49 гривні та 100 євро.

«Дякуємо всім хто долучився до організації, проведенні виставок, продажу картин та збору коштів на подальші заїзди психологічної реабілітації проект «Зігрій душу», – пише Анна Лисакова.

«Велика подяка Благодійному фонду Ігоря Палиці за фінансову підтримку на проживання, харчування та лікування хлопців. Кожен місяць з березня по грудень ми отримуємо на кожен заїзд (10 заїздів) 35 000 грн. дофінансування на проект. Всі інші витрати на проект (художні матеріали, пальне, кава,чай вода, солодощі, оплата спеціалістів, витрати на організацію виставок, перевезення картин, квитки на потяг, автобус для бійців та спеціалістів) покривають виручені кошти з продажу картин та благодійна допомога від громади», – додала керівниця психологічного проекту.

Переказувати кошти можна на картку Приватбанку: 5168757280043128 (Лисакова Анна).

Детальний звіт можна викачати тут: Звіт-про-використані-кошти-з-продажу-картин