На Сході загинув волинянин Роман Віднічук

Близько 4 ранку 31 серпня поблизу міста Горлівка Донецької області було знайдено тіло Романа Віднічука.

Про це повідомили у прес-службі Рожищенської РДА.

Роман Степанович Віднічук народився 26 травня 1989 року у селі Богдашів Здолбунівського району. На дитинство Романа випало не одне важке випробування. У 3 роки сім’ю покинув батько, і хлопчика виховували мама та бабуся. Та коли йому виповнилось 11 років, у сім’ю знову прийшла біда – від раку померла мама. Малого Рому на виховання забрала його рідна тітка з м.Рожище. Долею Романа опікувалася родина Фандичів. Хлопчик навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня №4 м.Рожище.

Та через 3 роки тітку спіткала та сама доля, що й матір хлопчика…

Роман Віднічук мріяв бути військовим з дитинства. Саме тому для навчання обрав Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Після його закінчення остаточно вирішує пов’язати життя з військовою справою і вступає до Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на факультет, який нині називається Гвардійський факультет військової підготовки. Після закінчення Роман за розподілом був направлений у смт. Десна Чернігівської області, де проходив службу у танковому батальйоні.

12 червня 2012 року його переводять до Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у місто Львів. Там він працював на кафедрі бронетанкового озброєння на посаді інженера бронетанкової служби озброєння академії. Коли розпочалися події на Сході України, у квітні 2014 року Роман тричі писав рапорт, де просив відправити його у зону проведення АТО. Однак отримував відмови. Але при першій же нагоді хлопець перевівся у батальйон, що проходить службу безпосередньо у зоні АТО.

12 серпня 2014 року для Романа Віднічука розпочалась антитерористична операція на Сході України на посаді заступника командира роти охорони з озброєння 42 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Південь». За рік служби він приїжджав у відпустку лише раз, взимку, коли отримав легке осколкове поранення.

Рожищенська районна державна адміністрація та Рожищенська районна рада висловлюють щирі співчуття начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ярославу Фандичу з приводу втрати племінника.

Розпорядженням голови райдержадміністрації №253 від 2 вересні 2015 року 3 вересня в районі оголошено Днем жалоби за загиблим учасником АТО.