Мережу супермаркетів у Луцьку обурив біл-борд з рекламою партії

Мережа супермаркетів «Наш край» у Луцьку обурена рекламою партії з такою ж назвою ‒ «Наш край».

Представники мережі офіційно заявляють, що не мають жодного стосунку до політичної сили, – пише Район.Луцьк.

У зверненні зазначено, що мережа «Наш край» ніколи не представляла будь-яку з політичних сил. Тому керівники остерігаються, що така однойменність може негативно вплинути на імідж супермаркетів у період «передвиборчої гонки».

Тож, мережа надіслала офіційний лист-звернення до політичної сили, аби ті спростували зав’язки між цими установами.

«Сподіваємося на порядність керівництва партії «Наш край», оперативну реакцію та розміщення офіційної заяви від імені керівництва партії про відсутність зв’язків комерційного чи будь-якого іншого характеру з мережею супермаркетів «Наш Край» та відмову від незаконного використання бренду «Наш Край», адже не варто розпочинати свою діяльність з порушення законів», – ідеться в заяві керівництва мережі.

Варто зауважити, що на офіційному сайті партії в розділі «Про нас» будь-яка інформація відсутня. Натомість Вікіпедія пише, що партія «Наш край» ‒ всеукраїнська політична партія, зі штаб-квартирою в Одесі, зареєстрована 23.08.2011 р. Ідеологією партії є соціал-демократизм. Головою партії «Наш край» є народний депутат України Антон Кіссе. До складу політради партії увійшли депутати Одеської обласної ради Юрій Дімчогло та Марія Попова, а також Олександр Кащі.

20 грудня 2014 року в м. Татарбунари Одеської області відбулась зустріч політради партії з активом Одеської області. Вона стала першою публічною акцією політичної партії.

Записати

2_IMG_3208