Луцькі «Меценати для солдата» продовжують роботу

Автори проекту  «Меценати для солдата»  продовжують роботу та шукають підприємців, які хочуть допомогти військовим.

2 вересня відбулося зібрання організаторів та координаторів проекту, під час якого вони розповіли про свою діяльність, – пише Волинський інформаційний портал.

Гасло організації звучить так: «Підстав плече Герою, що йде за нас до бою!». Організатор проекту Руслан Теліпський підкреслив, що розвиткові їхньої діяльності може допомогти кожна свідома людина, яка має час та бажання. «Дуже важливо, щоб люди, які прийшли зі Сходу, відчували увагу і підтримку тут. Ми не в праві їх забувати», – наголосив Теліпський. Також розповів, що проект зміг досягнути позначки однієї тисячі фоловерів у соціальній мережі Фейсбук.

Коло людей, які долучаються до роботи та активно проявляють ініціативу в підтримці проекту, – невелике. Проте організатори намагаються максимально залучити до діяльності координаторів, волонтерів, активістів, партнерів та, власне, меценатів.

Координатор проекту Неоніла Головацька розповіла, що дуже важливо мати і відчувати підтримку, яку дарує суспільство. Вона зазначила, що своєрідною особливістю проекту є те, що керівників немає, натомість є дружня і міцна команда, яка віддається роботі. «Свою роботу ми націлюємо, в першу чергу, на демобілізованих. В них тут своя війна», – зауважила координатор.

Свою діяльність проект «Меценати для солдата» спрямовує на допомогу бійцям АТО, їх сім’ям, рідним загиблих героїв.

Особливістю організації люди, які мають до неї безпосереднє відношення, вважають те, що тут відсутнє пряме збирання грошей. Вся допомога надходить у вигляді речей та різноманітної допомоги, яка знадобиться бійцям. Вишиванки, макарони, поліграфія – допомога може бути різноманітною, проте кожен добрий вчинок – відчутний та дуже важливий.

«Меценати для солдата» має на меті роботу в фінансовому, медичному, юридичному, моральному та психологічному напрямках.

Під час спілкування організатори проекту висловивли щирі слова вдячності тим, хто докладає максимуму зусиль, аби допомогти людям, які цього потребують.