Заступник Полторака на Волині: автомати для школярів, «соціалка»

Під час наради в облдержадміністрації, яка відбувалася за участі заступника Міністра оборони Петра Мехеда, обговорювали мобілізаційні проблеми та соціальний захист військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба волинської ОДА.

Під час візиту на Волинь Петро Мехед зустрівся з заступником голови обласної державної адміністрації Сергієм Кошаруком, заступником військового комісара обласного військового комісаріату Володимиром Дриженковим та керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

На зустрічі обговорювали нагальні проблеми, з якими зіштовхуються представники виконавчої гілки влади на Волині у сфері військово-мобілізаційної роботи, соціального захисту військовослужбовців – учасників АТО та членів їхніх родин, надання допомоги сім’ям, котрі втратили годувальників під час проведення антитерористичної операції на сході України. Головна ж мета обговорення – сприяти забезпеченню цих категорій громадян підтримкою.

У свою чергу Сергій Кошарук коротко ознайомив представників Міноборони та Генштабу Збройних Сил України з ситуацією, що склалася в області, зауваживши, що обласна влада робить усе для підтримки військовослужбовців та їх родин.

Під час зустрічі дійшли згоди щодо необхідності відновлення обов’язкового викладання військової підготовки та повернення навчальної зброї до навчальних закладів.

Заступник Міністра оборони України залишився задоволений і рівнем надання волинянами соціальної підтримки військовослужбовцям – учасникам АТО та членам їхніх родин.