Володимир-Волинський: встановили дошки загиблим бійцям

У селі П’ятидні Володимир-Волинського району педколектив та учні місцевої школи вшанували пам’ять двох своїх випускників ‒ Володимира Крохмаля, загиблого на Сході України, та Олексія Мельничука, загиблого в Афганістані.

На честь воїнів встановили меморіальні дошки, ‒ пише Буг.

Володимир Крохмаль із с. П’ятидні Володимир-Волинського району був у складі екіпажу українського танка Т-64БМ. 18-го червня біля с. Станиця Луганської області український танк підбили терористи. Згодом відео, на якому видно, як місцеві жителі оглядають танк та говорять про те, що екіпаж, опинившись в безпорадній ситуації, підірвав себе, оприлюднили в соцмережах. Зі слів очевидців, екіпаж не захотів здаватися в полон і дарувати сепаратистам Т-64БМ. Підірвали себе разом з танком ручними гранатами.

Олексій Мельничук народився 1-го травня 1939-го року у селі П’ятидні. Закінчив місцеву семирічну школу та Володимир-Волинське ВПУ №8. Працював трактористом. В армію був призваний у 1957-му році. Залишився на надстрокову службу. Закінчив військове командне училище.

У Республіці Афганістан ніс службу із грудня 1979-го у званні майора, був начальником розвідки 149-го Гвардійського мотострілкового полку. З травня 1980-го – старший помічник начальника оперативного відділу 201-ї мотострілкової дивізії.

Загинув у бою 21-го травня 1980-го року. Нагороджений 2-ма орденами та 6-ма медалями. Похований у рідному селі П’ятидні.

На відкритті пам’ятних дощок були присутні сестра майора Мельничука та мати Володимира Крохмаля, очільники району – голова райдержадміністрації Наталія Василець, голова райради Андрій Оніщук, заступник голови районної ради Павло Карпюк, депутати обласної ради – Валерій Діброва та районної ради Віктор Хиць.