Слідчі Луцького міськвідділу надто гучно веселилися, – активіст

Громадський активіст, самооборонівець Сергій Рижков пише, що в ніч з 1 на 2 вересня компанія лучан порушувала громадський спокій, надто гучно веселилися після 23:00.

Він каже, що серед “веселунів” були слідчі Луцького міськвідділу.

“Дивився вчора на фото діток , і душа раділа. До тої пори поки не почалось – виклики мене ГШР Самооборона Майдану-Волинь з фотоапаратом. Весь Луцьк БУХАВ. Я такого не бачив ні на День Конституції, ні на День незалежності. В дворах, на лавочках. День знань… наші дітки… урочисті лінійки в вишиванках…” – описує він.

“23.00 – перший виклик. Перемоги 21. Відпочивають, голосно слухають музику, кричать з вікна. Громадяни виявились в більшості слідчими міськвідділу. На наші зауваження, вони сказали, що вони слідчі, будуть робити, що хочуть, і Самооборона їм не указ. Міліція, яка прибула, взяла тільки пояснення від однієї особи, хоча ми вимагали пояснень від усіх, хто порушував громадський порядок. Написали скаргу начальнику міськвідділу Муковозу”, – повідомив Рижков.

“4.00 – ДУК втручається в дії міліції щодо складання адмінпротоколу”, – продовжує він.

“5.15 – затриманий, як сам представився, Литвинчук Анатолій Михайлович, голова громадської ради при управлінні лісового господарства. П’яний за кермом. Як вияснилось потім громадської ради при лісовому господарстві вже давненько немає. Раніше керував Рожищанським ліспгоспом і був засуджений за корупційні дії”, – розказав Рижков.