Рівне: з наркотиками затримали волинянина, якого шукала міліція

Волинянина, який перебував у розшуку ковельської міліції, затримали рівненські правоохоронці.

Чоловіка спіймали з грішми та наркотиками, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Рівненщини.

Так, сьогодні вночі, о 2:30, увагу наряду патрульної служби привернула парочка, яка сиділа на лавочці у сквері. Під час огляду речей чоловіка міліціонери виявили велику кількість нових грошових купюр номіналом 50, 100 та 200 гривень.

«Наряд перевірив особисті речі, ‒ повідомив заступник командира роти патрульної служби Рівненського МВ УМВС капітан міліції Анатолій Бемчук. ‒ У білий папір були замотані дві пачки новеньких грошових купюр. Чоловік не зміг вказати точну їх кількість. Серед речей були знайдені і голки. Він не відразу повідомив, що раніше засуджений за злочини, пов’язані із наркотиками. Ми викликали на місце слідчо-оперативну групу».

У міськвідділі міліціонери встановили, що 29-річний Артем розшукується Ковельським МВ УМВС України у Волинській області. Він перебуває під адміністративним наглядом. Оперативники повідомили волинських правоохоронців, які невдовзі приїхали у Рівне.

«За самовільне залишення особою місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду, а також неприбуття без поважних причин у визначений строк до обраного місця проживання особи, щодо якої встановлено адміністративний нагляд у разі звільнення з місць позбавлення волі, порушнику загрожує арешт на строк до шести місяців», ‒ йдеться в повідомленні міліції.

Оперативники карного розшуку міського відділу встановлюють походження 10 тисяч 700 гривень.

 

PM97image001