На Сході загинули члени групи боротьби з контрабандою

На Сході обстріляли мобільну групу з боротьби із контрабандою, внаслідок чого загинули  волонтер та чиновник.

Про це інформує ТСН.

Сьогодні, 2 вересня, волонтер Родіон Шовкошитний повідомив, що одна з мобільних груп із боротьби з контрабандою у зоні бойових дій потрапила у засідку і понесла втрати.

«У нас втрати. Зведена група, яка у районі Щастя працювала. Чиїх рук справа, здогадуємося», – написав волонтер у себе у Facebook.

«В 800 метрах від «нуля» була засідка, напевно, хотіли взяти у полон. Спочатку кинули дві гранати, потім стріляли зі стрілецької зброї. Наші тримали оборону, поки не прибуло підкріплення», – додав Шовкошитний.

Снимок

За його словами, загинув один волонтер і один працівник Державної фіскальної служби. Один працівник СБУ і троє бійців із числа десантників отримали поранення.

Окрім того, інформацію про обстріл підтвердив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«Розстріляна зведена мобільна група. Загинули двоє хлопців і четверо поранених. Один із загиблих – мій друг. Чесний хлопець, патріот і справжній Герой! Воїн і волонтер. Андрія просили перейти в інший сектор, а я упросив його ще попрацювати у районі Щастя. Ця розмова була вчора. А сьогодні вранці Андрюху вбили… Я здогадуюсь, чиїх рук це справа», – написав Тука у себе в Facebook.

Снимок2