Меценати кличуть бійців у спортзали

Волонтерський проект “Меценати для солдата” пропонує бійцям, які брали участь у війні на Сході України, сертифікати та безкоштовні абонементи у луцькі спортивні клуби на вересень.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив координатор проекту Руслан Теліпський.

“Бійці, котрі вже скористалися у попередніх місяцях такими абонементами дуже вдячні всім, хто надавав таку можливість підтримувати свої фізичні кондиції! Чудово, що партнери-меценати МдС продовжують й надалі співпрацю і з задоволенням пропонують такі послуги у рамках проекту «Меценати для солдата» (МдС)”, пише волонтер.

Також він додав перелік меценатів, які готові прийняти бійців:

1. Спортклуб “Інтератлетика” (в ТЦ “Глобус”) (5 безк. місць);
2. Тренажерний клуб “Джой Фітнес” (5 безк. місць);
3. Спорткомплекс “Лідер” (3 безк. місця та – 20% знижки);
4. Анахата-Йога Клуб. Безплатніі уроки йоги (за попередньою домовленістю).
5. Клуб східних єдиноборств Айкідо “Кондей” (5-7 безк. місць для бійців або їхніх дітей);

Бійці можуть отримати послуги за наявності сертифіката від “Меценатів для солдата”. Для цього необхідно вказати прізвище бійця та те, на що він хоче записатися на сторінці спільноти “Меценати для солдата” у мережі.

“За детальнішою інформацією, або щоб отримати сертифікати на спортивні заклади – прохання звертатись виключно до координаторів проекту МдС (а не в спорт. заклади) у приват на ФБ, або за телефоном 0509734484!”, – додає волонтер.

Руслан Теліпський також закликає більше людей долучатися до проекту, щоб допомогти нашим захисникам.

“Меценати можуть заповнити анкету на свої послуги навіть і в он-лайн режимі або сконтактуватись з координаторами. Також запрошуються до співпраці і волонтери”, – підсумував Теліпський.