Як волинські патріоти мандрували стежками УПА

У суботу – неділю, 29 – 30 серпня, в урочищі «Вовчак», що у  Турійському районі, відбувся історико-військовий табір «Вовчак-2015». В таборуванні взяли участь члени громадського руху «Іскра», ГО «Національний Альянс», «Пласт» та всі охочі, – пише Громадське. Волинь.

Дводенна програма передбачала пізнавальні лекції з історії українського повстанського руху, спортивні змагання, патріотичні ігри.

«На Волині є маса місць, які прославляють українську героїку. Проте, чомусь вони десь відомі, десь менш відомі. Хотілося би, щоби про них знала вся Україна. Я каже про урочище Вовчак. І цей табір, можливо, десь експериментальний, але одна із його цілей, особисто для мене, – це показати всій Україні, що є таке місце, є  така славетна земля, і сюди варто приїжджати!» – зазначив організатор табору, голова ГО «Молодіжна платформа» Захар Ткачук.

Нещодавно в урочищі реставрували криївку, а нині ведуться роботи із будівництва окопів, щоб у недалекому майбутньому місце стало туристичною принадою і чудовим місцем для таборування.