Смертельна сутичка біля Ради: реакція волинян у соцмережах

Сутичка під Верховною Радою, яка завершилася смертю бійця Національної гвардії та пораненням десятків людей, сколихнула соціальні мережі.

Волиняни по-різному реагують на події.

Нагадаємо, 31 серпня Рада розглядала зміни до Конституції в частині децентралізації. Їх затвердили в першому читанні.

Згодом розпочалися сутички біля Ради, які російські ЗМІ подали як спробу штурмувати парламент. В хід пішли гумові кийки та гранати з сльозогінним газом. Опісля вибухнула бойова граната. Загинув один правоохоронець, однак не від гранати, а через постріл у серце.

Валерій Ленартович

змі і люди жваво обговорюють факт…а передумови?…чи то всьо зненацька?…ні сіло,ні впало?…га Петро?…бач яка муйня буває?

Ірина Воробей

Особливо не вникала у деталі закону про децентралізацію, але невже вони страшніші, ніж убивство і калічення (тепер уже в тилу!)? Якщо мислити критично (хоч і поверхнево), то, так би мовити, політичні однодумці провладних партій, котрих не взяли у компанію, організовану для походу на вибори, вирішили піймати ту добру частину електорату, для котрої зміни до Конституції України – децентралізація дорівнюють здачі шматка території держави захарчєнкам і ко? Може, хтось авторитетний просвітить, на чиїй стороні правда… Бо в мене в голові протиріччя понять: зміна Конституції – погано, децентралізація – добре. Правда, насторожує той факт, що Опоблок підтримав.

Олена Халімон

Пане, Президенте, ви спізнилися рівно на добу. Ваше звернення актуальним було вчора. Ваша численна адміністрація, разом з вами повинна була пояснити народу України у чому суть змін до Конституції – розклеїти на усіх стовпах, кричати на усіх телебаченнях, ну, ви вмієте це робити…. Ви спізнилися, на добу, тому ви 100% винний у тому, що трапилося сьогодні під Радою… П.С. я нікого не захищаю і не переводжу стрілки. Я хочу, щоб той, хто кинув гранату, був покараний…У мене все.

Олександр Приступа

Що було і очікувати…… чергова провокація з ціллю очорнити знову ВО СВОБОДА напередодні місцевих виборів….. кривава провокація… на що тільки не йде влада щоб зупинити національний рух в Україні…..

Костянтин Зінкевич 

Перша смерть за Конституцію…

Лариса Іллюк

Той, хто ніс РГД (чи ще який вибуховий непотреб) під ВР, на що він розраховував? Що загиблий буде не один, а декілька десятків? Що захопить ВР разом із депутатами і змусить щось там прийняти чи відмінити? ЩО можна вирішити _однією_ (чи навіть не однією) гранатою РГД серед натовпу мирних, хай і накручених, пофік, будь в який бік людей – не в окопі, а посеред _мирного_ міста? Навіть під ВР…

Ігор Левчук

Радикальні методи повинні мати персональні адреси…. Не варто агресію кидати в однострій. Вони просто на службі. Хоча і не в тих…

Ми присутні на похоронах парламентаризму. Основна функція, як органу представництва громадян в управлінні процесами держави, канула в Лету. ВР стала просто клубом олігархічних проектів.

Сергій Шишкін

Коли весь час брехати, може прилетіти що завгодно і звідки завгодно. І ніякий пафос. ..

Вікторія Климчук

Суб’єктивна думка.
Така-ось явна і, на привеликий жаль, кривава провокація проти тих, хто не підтримує децентралізацію влади і внесення змін до Конституції. Схема проста: в правоохоронців і Нацгвардію кидають гранату з боку протестувальників.
Все, протестувальники вже погані хлопці. Тепер з тими, хто буде протестувати проти децентралізації буде одна асоціація – кинули вибухівку в ні в чому неповинних людей.
Ось так все і робиться. На жаль, ціною здоров’я і життя людей.

Шаповал Сергій

Агенты Путина кидали гранату в агентов Путина не пускающих агентов Путина к агентам Путина