На Волині візьмуться за багатих боржників комуналки

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик вважає, що значна частина тих, хто боргує за використані енергоносії можуть дозволити собі платити. Тому він хоче «вивчити ситуацію» та розглянути можливість стягування плати примусово.

Про це губернатор заявив 31 серпня під час оперативної наради. Увагу на питанні заборгованості за енергоносії загострили під час наради у Кабміні.

У Волинській області теж існує така проблема.

«В нас достатньо випадків ще з минулого року, коли люди роз’їжджають на непоганих машинах, а мають заборгованість», – зазначив Гунчик. Такі люди, за словами губернатора, «прикриваються тим», що будинок зареєстрований на бабусю чи когось іншого, хто користується пільгами.

Тому губернатор вважає, що з них плату треба стягувати примусово. Він звернувся до управління юстиції з пропозицією провести нараду по даному питання, а також проаналізувати, як проходять роботи з виконання рішень судів у питаннях стягнення оплати.

Водночас губернатор попросив управління лісового господарства підтримати сім’ї АТО, забезпечивши їх паливом для опалювального сезону. Аналогічне прохання губернатор озвучив і до ДП «Волиньторф» та «Волиньвугілля».