Місцевий бюджет «додасть пільги» учасникам бойових дій

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик повідомив, що пільги для учасників антитерористичної операції, які були ліквідовані внаслідок внесення змін до законодавства, забезпечать за рахунок перевиконання бюджету області.

Про це він повідомив 31 серпня під час оперативної наради.

Гунчик розповів, що під час зустрічі з представниками громадських організацій, до яких входять учасники війни на Сході та волонтери, він повідомив їм, що частину коштів, які бюджет отримав за рахунок перевиконання , спрямують на допомогу учасникам АТО.

«Поки використають для покривання тих пільг, які були ліквідовані змінами до законодавства», – зазначив губернатор. Він додав, що облдержадміністрація візьме на себе функції забезпечення цих родин та «дофінансування» пільг з місцевого бюджету.

Зокрема, серед статтей, які планують «покрити» за рахунок місцевого бюджету – перевезення, соцзахист, підготовка до зими тощо.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що за 8 місяців поточного року Волинська область – одна з кращих по перевиконанню бюджету – додатково область змогла отримати 263 мільйони гривень, що становить 167% від плану. Таку статистику озвучили під час зустрічі голів облдержадміністрацій з прем’єр міністром.

Тому Гунчик закликав голів райдержадміністрації проаналізувати показники про перевищення виконання бюджетів у районах. Щоб ефективно використати їх.