Ковель: у Кіндера новий заступник

На 75-й сесії міської ради депутати затвердили на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія Володимировича Товстигу.

Раніше він обіймав посаду начальника відділу економічного розвитку виконавчого комітету міської ради, – інформує прес-служба Ковельської міської ради.

Крім того, Андрія Товстигу затверджено й членом виконавчого комітету міської ради.

Довідково:

Товстига Андрій Володимирович

Рік народження: 22.11.1980

Освіта: вища. У 2003 році закінчив Національний авіаційний університет (м. Київ) за спеціальністю інженер-електронік. У 2014 здобув спеціальність магістра державної служби у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудова діяльність:

2002-2003 р.р. – Ковельська філія КБ «ПриватБанк», консультант сектора банківського обслуговування;
2003 – 2010 р.р. – підприємець;
2010 – 2015 р.р. – виконком Ковельської міської ради, начальник відділу економічного розвитку.

До обов’язків заступника міського голови Андрія Товстиги належить:

– вирішення питань розвитку капітального будівництва об’єктів житла, промислової та соціально-культурної сфери; житлово-комунального господарства.
– організація контролю за розробкою і виконанням генеральних планів забудови міста, виконанням замовлень із введення в дію об’єктів житла, промислового, побутового та соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства.
– забезпечення організації капітального і поточного ремонту комунального житлового фонду, заходів з благоустрою міста.
– організація роботи шляхових, очисних, інших комунальних підприємств і організацій, контроль за здійсненням ними ремонту і утримання вуличного покриття, тротуарів, прибирання міської території.
– організація вирішення питань збирання, переробки, утилізації і екологічно безпечного захоронення промислових та побутових відходів.
– забезпечення реалізації державної політики з питань охорони природи і раціонального використання природних ресурсів в місті.
– контроль питання виділення земельних ділянок під житлове будівництво, городництво та інші потреби.
– забезпечення організації контролю за додержанням законодавства з питань використання і охорони земельних ресурсів.
Андрій Товстига безпосередньо координуватиме діяльність відділу містобудування та архітектури; відділу комунального господарства; відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища.