Герой з Волині замість комісування повернувся фронт

Віктор Ткачук з селища Цумань міг добиватися комісування через хворобу, однак вирішив повернутися на фронту, де й загинув.

30 серпня виповнилося 9 днів по загиблому волинянину, – пише в Facebook перший заступник голови Волиньради, свободівець Олександр Пирожик.

“З керівником Ківерцівської “Свободи” Анатолієм Пушкіним та моїм побратимом з луцької “Свободи” Сергієм Геруком відвідали родину героя, поклали квіти на його могилу. Привезли родині останні згадки про стна і брата, від яких ще дихає його життєве тепло – останні прижиттєві фото та жовтьо-синій прапор із його підписом”, – написав він.

“Матір Ганна Григорівна зізналася, що син передчував свою загибель. Після того, як 128-ма гірсько-піхотна бригада, в якій він воював, із боєм вийшла з-під Дебальцевого, від прямого попадання загинуло четверо із шести наших бійців – його найближчі друзі. Він потрапив до госпіталя з двостороннім запаленням легень, ледь не згорів від 40-градусної температури, міг проситися на реабілітацію, добиватися комісування. Але не міг змиритися з загибеллю побратимів. Як тільки став на ноги – знову зібрався на фронт”, – оповідає свободівець.

“Мамо, не стримуйте, я не зможу з цим жити? Ким виглядатиму перед тими хлопцями?”, – сказав він їй. Ні брат Валентин, ні сестра Алла не змогли його стримувати – розуміли…” – додав він.

Нагадаємо, Віктора Ткачука поховали на День Незалежності.