Акції протесту під Радою. АРХІВ ТРАНСЛЯЦІЇ

Під Верховною Радою тривають протести членів “Свободи”, РПЛ, “Правого сектору” та громадських активістів, які вимагають у нардепів не підтримувати зміни до Конституції.

Телеканали Громадське та Еспресо транслює події в прямому ефірі.

З боку натовпу застосовувались дерев’яні палки, летіли камені. Через заворушення порвали плакати з фотографіями загиблих героїв – вони опинились під ногами учасників сутичок.

Є постраждалі, їм надають медичну допомогу на місці. Обстановка залишається напруженою. До місця подій прибувають нові підрозділи правоохоронців та карети швидкої.

Також було кинуто багато гранат зі сльозогінним газом. Повідомляється, що крім вибухів і димових шашок у правоохоронців було кинуто вибуховий пристрій. Не менше п’яти силовиків постраждали. Двох із них винесли на ношах, ще кільком надають медичну допомогу на вулиці.

Нардеп України Антон Геращенко заявив, що під час сутичок під стінами ВР у бік правоохоронців кинули бойову гранату. “Провокації вдалися. У військовослужбовців, які охороняють Раду, кинули бойову гранату. Декілька військовослужбовців Національної Гвардії отримали важкі поранення. Їхнє життя у небезпеці. МВС здійснює першочергові дії з пошуку та затримання провокаторів, – повідомив він.