Волинський волонтер просить нардепів не підтримувати зміни до Конституції

Волинський волонтер Костянтин Зінкевич просить народних депутатів не підтримувати зміни до Конституції України.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін та правок:

У ці дні Порошенко тисне на депутатів Верховної Ради, щоб вони проголосували «ЗА» зміни в Конституції України.
А я прошу депутатів Верховної Ради голосувати «ПРОТИ»!

Причин кілька. Головна з них та, що під час війни ні в якому разі не можна змінювати Конституцію, про що у ній же записано! А у нас де-факто війна.

У лютому 2015 р. пенсіонер Кучма, якого громадяни України не делегували у контактну групу, підписав текст Мінської угоди. Міняти конституцію на вимогу Росії? А льогко!

Це ж не Німеччини чи Франції, а якоїсь там України…

Фігня, що всі країни-підписанти Будапештського меморандуму «забили» на свої зобов’язання після анексії Криму. Там підписувались перші особи західних держав, їм можна і передумати.

Розкладем на прості речі. Особливий статус Донбасу, який хочуть вписати у Конституцію, ще ніяк не визначений. А буде так- російські терористи з часом стануть там місцевою владою, міліцією, суддями і т. д. І навіть якщо між нами і ними буде бетонна стіна, все одно вони з часом «роздупляться» і скажуть: «А у Верховній Раді бракує депутатів від нашого регіону! Ми вже сильно не стріляємо, тому делегуємо вам кілька терористів у Верховну Раду!» І будуть вони разом з Оппоблоком вирішувати мою і вашу долю. І насміхатись над тисячами сімей, у яких загинули сини на цій війні.

Децентралізація- дуже гарне слово! І я навіть “за”. Але із веденням інституту префектів ми отримаємо перший цвях у демократичну Україну. Якщо не теперішній, то якийсь інший Президент за допомогою цього інструменту узурпує владу! Це ж префект буде крутіший прокурора- завжди зможе відмінити рішення місцевої ради, а то і зупинити взагалі чинність ради. А богів на ці посади ми не знайдем.

У Порошенка багато плюсів, але якщо його партія позаводила тисячі людей з «Удару» та «Народного фронту» зараз у спілку, як овець, нічого не спитавши у рядових членів партій, то я боюсь, що Путіну і не треба буде воювати з Україною. Він завоює її ізсередини!

Мені особисто від держави нічого не потрібно, крім виконання її КАРАЛЬНОЇ функції, а саме, роботи міліції, прокуратури і судів. Доки усі ці «контори» будуть носити корупційне ім’я Януковича у серці, Україну здадуть і продадуть разом із нами.

Невеликий штрих. Молдавія, який там у них не був прокомуністичний уряд, таки встояла під тиском Росії, і не внесла поправок у Конституцію щодо Придністров’я. І тому скоро вони будуть членами Євросоюзу, а ми будемо в…

Ніякого безвізового режиму не буде ще багато років у будь-якому випадку.

Все одно, сторона агресорів не виконає Мінських домовленостей. А ми, прийнявши зміни до Конституції, будемо, як барани, дивитись один на одного. Світовій спільноті в принципі все одно, їм аби скоріше зашити цю ракову пухлину. Вона ж в тілі України.