Волинські працівники ДАІ повернулися зі Сходу України

П’ятнадцять волинських працівників ДАІ повернулися зі служби на Сході України. У зоні бойових дій вони слідкували за безпекою дорожнього руху та  охороняли громадський порядок.

На щастя, усі хлопці повернулися живими та здоровими, – інформує прес-служба волинської міліції.

Про успішне повернення додому та виконання поставлених керівництвом АТО завдань доповів керівник зведеного загону, заступник начальника УДАІ УМВС Волині, Олег Данилюк

“Співробітники Державтоінспекції Волині постійно працюють у зоні проведення АТО, від самого початку розгортання воєнного конфлікту на східних кордонах держави. Наші працівники супроводжують військові вантажі, забезпечують фільтрацію транспортних засобів, а також перевіряють підозрілих осіб на причетність їх до вчинення кримінальних правопорушень та приналежності до бандформувань, а також виконують інші завдання, у тому числі, допомагають місцевому населенню. Можу запевнити – волинські правоохоронці гідно виконали свій громадський обов’язок”, – зазначив керівник загону.

За кілька днів, після нетривалої відпустки, вартові доріг повернуться до охорони правопорядку й безпеки уже на автошляхах Волині.