Розповіли, скільки грошей зібрали за перший день джаз-фесту

За перший день фестивалю Art Jazz Cooperation волонтерам вдалося виручити 6762 гривень благодійних пожертв. Отримані кошти будуть спрямовані на лікування волинського розвідника Сергія Омельчука, який був важко поранений під час виходу з Іловайського котла.
Особливістю цьогорічного традиційного музичного дійства став безкоштовний вхід для всіх охочих. Натомість, у рамках дійства збирали пожертви небайдужих, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.
Одним з ініціаторів збору коштів став волонтер на журналіст інформаційної агенції ZIK Мирослав Ватащук.

 усі зібрані у рамках фестивалю кошти передадуть волонтерці Наталії Ариванюк, яка опікується пораненими бійцями.

Як розповів організатор фестивалю, президент луцького джаз-клубу Олег Баковський, цьогоріч фестиваль – для нього дуже специфічний, адже вхід – вільний, але під час заходу збирають кошти на лікування. Рік тому боєць Сергій Омельчук, для якого відбувався збір грошей, отримав поранення в іловайському котлі. Тому й фестиваль – з сумним акцентом. А захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими під Іловайськом.

До слова, ті, хто не потрапили на фестиваль, проте хочуть посприяти якнайшвидшому виздоровленню волинського Героя, можуть пожертвувати будь-яку суму коштів на волонтерський рахунок. Картка «ПриватБанк» № 4149 – 4978 – 3453 – 2105 (отримувач: Ватащук Мирослав Васильович).