Мама волинянина, який зник після Іловайська, не втрачає надії

Вже рік мама одного з волинських бійців, які зникли під Іловайськом, чекає на повернення сина. Всіх небайдужих, кому відома доля Павла Богайчука після 29 серпня 2014 року, просить повідомляти волонтерка Наталія Соколова.

Історію зникнення та особливі прикмети бійця, якого розшукують,, вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні рівно рік, відколи мати чекає додому сина із Іловайського котла…

Ми не втрачаємо надії”, – пише Соколова.

Також вона опублікувала інформацію про зниклого бійця. Богайчук Павло Володимирович 16 червня 1987 року народження прроживає в одному з волинських сіл. Служив у роті зв’язківців 51-шої бригади. Останній раз телефонував матері 28 серпня 2014 року із Донецької області, повідомив, що живий. За словами бійців, Богайчука бачили на дорозі між Іловайськом і Старобешиво 29 серпня під час розстрілу колони, він зістрибував з БМП.

Волонтерка описала особливі прикмети бійця: на правій руці над кистю наколка група крові РВ(+3). На носі тонкий поперечний шрам. На шиї – срібний хрестик на цепочці. Зріст 180 см, розмір взуття 45,крупної тілобудови, коротка стрижка, чорне волосся.Характер спокійний і добрий.
“Мама Валя уже рік чекає сина… Тримається… Готова вже до будь-якого результату… Ми намагаємося знайти… Поки що немає ніяких новин((. Але це вселяє надію, що паша живий..”, – додає Наталія Соколова.

Уже зібрано безліч документів, зняті телесюжети, але результатів пошуку Павла поки немає.
“БЛАГАЮ!! вСІХ, ХТО МОЖЕ ДОПОМОГТИ В ПОШУКАХ!!! ХТО БАЧИВ ПАШУ ПІСЛЯ 29 серпня!! Пишіть в лічку!!! ДУЖЕ ЧЕКАЄМО!!!”, – просить Наталія Соколова.

“З мамою постійно на зв’язку.. все передам!!

Господи! Допоможи”, – підсумувала волонтерка.