Волинським рятувальникам компенсували 6 тонн пального

На боротьбу із пожежами на торфовищах, які загрожували населеним пунктам, волинським рятувальникам компенсували 6 тонн пального із регіонального матеріального резерву.

Про це йдеться у розпорядженні голови Волинської ОДА Володимира Гунчика від 27 серпня.

Паливо виділяють «з метою повернення паливо-мастильних матеріалів, витрачених пожежно-рятувальними підрозділами управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в області на запобігання можливих наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ліквідацією загорань торфу і лісових масивів на території Волинської області, що дало змогу зупинити розповсюдження осередків пожеж на значні площі лісових та сільськогосподарських угідь, а також на житловий сектор, який знаходився в небезпечній близькості від пожеж, та могло призвести до значних матеріальних втрат».

Загалом рятувальникам компенсували 3000 літрів бензину марки А-92 та 3000 літрів дизельного пального.

Нагадаємо, Ратнівський та Камінь-Каширський райони отримали по 95 тисяч субвенції для забезпечення пальним автомобілів, які борються з пожежами на торф’яниках.

Як повідомляв начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук, з 10 до 17 серпня на Волині зафіксували 65 пожеж. З них 9 – на торфовищах. Пожежі на Камінь-Каширщині охопили понад 100 гектарів площі.