Саганюк каже, що не займається корупцією

Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк каже, що не займається корупцією, а бореться з нею, зокрема, інформує про випадки роботи корупційних схем.

Про це мер розповів 27 серпня під час прес-конференції, – пише БУГ.

Нагадаємо, 25 серпня народний депутат Ігор Лапін заявив, що зять мера Володимира-Волинського Петра Саганюка Володимир – один із координаторів корупційних схем у місті.

“Ну по перше, Ігоря я поважаю, але щоб такі речі говорить політику такого рівня, то треба мати якісь факти. Про які корупційні схеми може йти мова, як я 3 роки пишу? Оце що я пишу, то їх напевно це невигідно, бо якби я не писав, то їх би напевно це влаштовувало. Це свідчить про те, що хтось з тієї команди підтримує цю фірму. Панові Ігорю є чим займатись у своєму окрузі”, – відповів політику Саганюк.

“У нас є свій народний депутат. Ми до Ігоря Володимировича постійно звертаємось. Ігор Гузь цікавиться економікою у нашому місті, старається по міському об єднанні питання вирішити, старається нам фінансово допомогти, допоміг з фінансуванням на інфекційне відділення, займається шахтами. Я думаю, в такий складний час ми маємо займатись своєю справою, повинні думати, як збудувати цю державу. Думаю, що у Луцьку є не менше проблем ніж у Володимирі-Волинському чи у Ковелі. Ну як влада може “кришувати”?.. В міліцію нашу написав, генеральному прокурору, МВС, СБУ, військову прокуратуру – всього 27 звернень. Я ж підписую”, – бідкався мер.