Під Луцьком мисливець влаштував стрілянину поблизу людських осель

У селі Зміїнець, яке межує з Луцьком, чоловік влаштував полювання у місці, де відпочивають місцеві мешканці, та зовсім неподалік людських помешкань.

Про це пише «Вісник+К»

Мешканців вулиць Левадної та Журавлиної розбудили звуки пострілів зовсім поруч з житловим сектором. Мисливця люди запримітили з балконів своїх помешкань. Чоловік років 23-х з рушницею прогулювався стежкою загального користування неподалік від хат і заглядав по деревах та кущах у пошуках пташок.

Жителі кількох будинків вийшли до мисливця і просили його переміститися подалі від села. Проте він цього не зробив.

Пізніше, коли його спробували затримати, він вирвався і втік додому, перевдягнувся і лишень тоді повернувся на місце. Тож перед міліціонерами, яких викликали люди, він постав уже зовсім в іншому вигляді. Також сюди «підтягнувся» батько стрілка і ще кілька чоловіків, один з яких представився адвокатом.

Перипетії конфлікту спробували знімати на відео Алла Жупанюк. Однак група підтримки мисливця намагалася вирвати у неї з рук відеокамеру.

Зрештою, правоохоронці таки склали якийсь протокол, опитали свідків та поїхали.

«Яке рішення прийняли у Луцькому РВ УМВС України у Волинській області, достеменно дізнатися так і не вдалося. Але там нам дали зрозуміти, що «полювання відбувалося у межах дозволених норм», – пише видання.

Місце, де чоловік влаштував полювання, – людне. Тут діти вигулюють собак, юнаки, які займаються спортом, бігають до річки, на копанці ловлять рибу. Тому навіть один необережний постріл міг коштувати дуже дорого.

Зауважимо, що нині сезон полювання на пернату дичину заборонений через пожежну небезпеку.