Луцькі депутати узаконили скандальну автомийку

Луцький підприємець отримав довгострокову оренду та дозвіл на автомийку, що розташована за адресою: вулиця Ковельська, 128 в.

Про це йшлося під час 77-ої сесії Луцької міської ради вчора, 27-го серпня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Нагадаємо, раніше мешканці скаржилися, на незручності через шум.

Під час минулої, 76 сесії, на розгляд депутатів винесли Проект рішення «Про надання громадянину Радченку П.П. на умовах оренди земельної ділянки для реконструкції гаражів під автомийку та кафе на вулиці Ковельська, 128 в». Втім, тоді питання не пройшло й депутати зняли його з розгляду для додаткового вивчання.

Уже під час цієї, 77-ї сесії, голова земельної комісії Володимир Никитюк звітував, що з бізнесом все в порядку й потрібно підтримати Петра Радченка.

«Ми приїжджали туди, заслухали дві сторони. Дві комісії підтримали надання Радченку земельної ділянки, бо всі дорікання від правоохоронних органів за станом на цей момент вже відсутні. Жодного негативу немає», ‒ запевнив обранець громади.

З приводу того, що всі кримінальні справи закрили, висловив сумніви депутат Юрій Вега. «Те, що від правоохоронців немає претензій – неправда! На столі у секретаря Луцькради Сергія Григоренка є відповідь від них, де вказано в офіційному листі, що кримінальна справа не закрита. Не знаю, чому він про це не сказав», ‒ розповіла мешканка вулиці Ковельська Людмила Ковальчук.

«Ми всі знаємо, що там будівництво із самого початку не відповідало необхідним вимогам й було незаконним. Цю автомийку «проштовхують», зокрема і земельна комісія. У заяві, яку показав Радченко, буцімто є підтримка місцевого населення. Але те, що це «липа», підтверджує той факт, що в заяві написано, ніби люди там хочуть мити свої машини, але автівки є лише у трьох з усіх підписантів», ‒ наголосив ще один мешканець Ігор Литвиненко.

Андрій Осіпов закликав колег не давати бізнесмену оренди, аби не робити винятку з правил, мовляв, бізнес має іти законним шляхом. До нього прислухалися, а Проект рішення не набрав відповідної кількості голосів.

Втім, депутат Євгеній Ткачук попросив повторного голосування й закликав колег підтримати бізнесмена. Відтак, результати наступного голосування були такими: 26 голосів «за», чого вистачило для ухвалення рішення.

Зауважимо, що згідно з ухваленим рішенням громадянину Радченку Петру Петровичу надають земельну ділянку на вулиці Ковельська, 128в на умовах оренди строком на 10 років, площею 0,0434 гектара.

Окрім того, депутати затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для реконструкції гаражів під автомийку та кафе.

Як пояснював раніше начальник управління містобудування та архітектури Луцької міськради Леонід Герасимюк, у міської влади не було іншого виходу, як узаконити автомийку, адже всі суди, зокрема в позові про знесення незаконної споруди, підприємець Петро Радченко виграв.