Ківерці: екоцентр хочуть переробити у будинок для бійців

У Ківерцях вирішують що зробити з еколого-натуралістичним центром. Громада пропонує зробити на його базі садочок, а голова Облдержадміністрації за те, щоб переобладнати центр у багатоквартирний будинок для бійців.

Про це інформує Волинський інформаційний портал.

Доки в Ківерцях визначають долю еколого-натуралістичного центру і станції юних туристів, будівля руйнується та потребує негайної допомоги.

Про це наголосили 27 серпня під час робочої поїздки голови Волинської ОДА Володимира Гунчика в Ківерцівський район.

За словами людей, які відповідають за приміщення, основною проблемою є те, що будівлю ремонтували ще за радянських часів. Відтоді ніхто не фінансував ніяких проектів, аби зробити ремонт. Наймасштабніша проблема – протікання даху, що, як наслідок, тягне за собою загальне руйнування кімнат і грибок.

У 2013 році приміщення передали на баланс міської влади за ї ж ініціативою. Після того була виготовлена проектна документація на перекриття, облицювання, утеплення. За планом місцевої влади, тут мав би розміщуватися дитячий садок. Але далі руки в міської влади не дійшли. Вже понад два роки містяни не бачать ніяких зрушень у цьому напрямку.

Голова ОДА Володимир Гунчик наголосив, що насамперед потрібно прийняти стратегічне рішення, яке полягає у визначенні того, що ж має стояти на місці еколого-натуралістичного центру і станції юних туристів.

«На сьогодні є різні думки. Місто хоче бачити тут садочок, але, крім бажання, в нього нічого немає, районна влада бачить садочок і дошкільні заклади… В мене є ще третє рішення призначення цієї будівлі», – зазначив очільник області.

Гунчик запропонував розглянути варіант облаштування будинку під квартири, які згодом могли би передати військовим.

«Ми зробимо відповідні кроки на допомогу районній владі, щоб ті зрозуміли, яким чином розпочати рух у цьому проекті. Проте, щоб почати роботу, приміщення повинне бути в районній комунальній власності», – підкреслив голова облдержадміністрації.