«Новий Луцьк» – не політична партія, – Товстенюк

Голова правління Фонду Ігоря Палиці “Новий Луцьк” Олександр Товстенюк каже, що фонд – організація, яка провадить благодійну діяльність, а депутати в міськраді потрібні для лобіювання ініціатив фонду.

“А от конкурентів у Фонду в принципі немає. Адже це не політична партія. Це організація, яка провадить благодійну діяльність, долучається до розвитку міста. До речі, Ігор Палиця не є партійним, не є депутатом. Звісно, для того, щоби змінювати місто глобально, потрібні важелі впливу”, – сказав він у інтерв’ю Хронікам Любарта.

“Саме тому ми маємо своє представництво у Луцькій міській раді. Та хай там як, але Фонд робив, робить і буде робити свою роботу, незалежно від результатів місцевих виборів”, – додав посадовець.

Також він прокоментував блокування деяких ініціатив депутатів з групи “Новий Луцьк”.

“Голос Фонду, в принципі, чутно, але, на жаль, у міській раді нам не завжди раді. І це навіть не політична конкуренція, це примітивізм. Міська рада – це ж не Верховна Рада, це всього лиш орган місцевого самоврядування. Я не певен, що усі депутати це розуміють. Не секрет же, що чимало питань залагоджують за гроші. А група “Новий Луцьк” у таких речах участі не бере. Тому часто просто випадає з контексту”, – мовив він.

“Відтак в більшості починань та ініціатив нам ставлять палки в колеса. Тим часом у підготовці низки проектів рішень ми залучаємо експертів, фахівців з “Інституту розвитку територій”, консультуємося. Та я не вважаю, що це марна робота, адже все зберігається. Якщо не вдасться реалізувати зараз, то ми будемо братися за ці конструктивні речі в майбутньому. Можливо, нинішні депутати просто не здатні цього зрозуміти”, – зауважив Товстенюк.