Ковель: депутати вперше провалили сесію через відсутність кворуму

75-а сесія Ковельської міської ради не відбулася через відсутність кворуму.

Про це пише проКовель.

У сесійному залі зареєструвалося 18 депутатів із 36-ти. Більше години присутні, серед яких – депутати, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету, керівники окремих установ та організацій міста, представники засобів масової інформації, терпляче чекали на появу решти обранців, або хоча б на одного з них, що дало б  тоді можливість розпочати роботу сесії. Так, для кворуму необхідно 19 зареєстрованих депутатів.

«Однак сьогодні пропрацювати з проектами рішень ради чи то з поважних причин, чи  то з якихось власних міркувань, або не змогли, або не забажали переважно депутати від фракції ВО «Батьківщина» на чолі з головою фракції в раді Василем Дудкою та керівником Ковельської міської організації політичної партії ВО «Батьківщина», депутатом Вірою Федосюк», – йдеться у повідомленні.

Більше, ніж через годину секретар міської ради Михайло Гетьман, який попередньо просив зачекати лише 15 хвилин, поки підійдуть інші міські парламентарі, був змушений визнати, що сесія не відбудеться, принаймні сьогодні.

За словами Гетьмана, це вперше протягом нинішньої каденції так сталося, що кворуму  не було. Відтак, держслужбовець пообіцяв перенести орієнтовно на 31 серпня, мовляв, у порядку денному є важливе бюджетне питання, яке необхідно затвердити ще цього місяця.