Семенченко каже, що нікого не лобіює на головного лісника Волині

Нардеп Семен Семенченко каже, що приїхав на Волинь, щоб підтримати ідею відкритого конкурсу на посаду начальника обласного управління лісових та мисливських ресурсів.

Про це йшлося під час його зустріч із активістами «Правого сектору», батальйонів «Айдар», «Азов», «Донбас», спілки учасників АТО та волонтерів, «Автомайдану Волині» та інших організацій відбулася у середу, 26 серпня.

Як розповів Семенченко, він приїхав на Волинь після Буковини та Житомирщини, де боровся проти незаконних вирубок лісів та за прозорі кадрові призначення у лісовій галузі. У наші області він також планує підтримати проведення відкритого конкурсу.

Активісти висловили свої зауваження нардепу. Так, учасник спілки учасників АТО та волонтерів Руслан Тимощук вручив йому документи щодо кримінальних справ проти нинішнього тимчасового виконувача обов’язків начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка і назвав його “ставлеником Колісника”.

Натомість керівник формування з охорони громадського порядку і державного кордону “БУГ” Олександр Калюжний відзначив, що немає сенсу на 3 тижні перед конкурсом змінювати тимчасового виконувача обов’язків, адже на конкурсі все-одно визначать нового керівника.

Семен Семенченко заявив, що він не має права відстоювати чиїсь інтереси, а волинянам порадив самим розібратися, кого вони підтримують.

Проте він пообіцяв у Києві добиватися, щоб головного лісника Волині призначали на відкритому конкурсі.