Сакварелідзе передали звернення щодо мера Рожища

Заступнику Генпрокурора Давиду Сакварелідзе передали звернення щодо подій, пов’язаних зі звинуваченням мера Рожища В’ячеслава Поліщука.

“Завезли звернення від громади Рожища, під яким підписалося близько 2-х тисяч мешканців міста”, – йдеться в повідомленні, опублікованому в групі “Народна самооборона Рожище” в Facebook.

“У свою чергу в ГПУ пообіцяли взяти під контроль кримінальне провадження, відкрите за фактом пропозиції хабаря громадянином Орловим А.В. міському голові В’ячеславу Поліщуку”, – написали активісти.

“Продемонстрували прокурору відео і фото, на яких зафіксовано вміст коробок, що їх “підприємець” завіз у приміщення міськради під виглядом дитячих книг. Нас запевнили, що проконтролюють, чи долучені до матеріалів справи речові докази того, що книжковий ярмарок – це лише легенда, необхідна для початку невдалої провокації. Сподіваємось на те, що ГПУ допоможе встановити справедливість і покарати кривдників”, – додають вони.

Нагадаємо, 13 серпня  працівники міліції розпочали обшук у кабінеті міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука. Йомуприписували вимогу хабаря обсягом 5 тисяч гривень. На захист мера виступили громадські активісти, які 14 серпня прийшлина сесію обласної ради.