Сакварелідзе передали звернення щодо мера Рожища

люди

Заступнику Генпрокурора Давиду Сакварелідзе передали звернення щодо подій, пов’язаних зі звинуваченням мера Рожища В’ячеслава Поліщука.

“Завезли звернення від громади Рожища, під яким підписалося близько 2-х тисяч мешканців міста”, – йдеться в повідомленні, опублікованому в групі “Народна самооборона Рожище” в Facebook.

“У свою чергу в ГПУ пообіцяли взяти під контроль кримінальне провадження, відкрите за фактом пропозиції хабаря громадянином Орловим А.В. міському голові В’ячеславу Поліщуку”, – написали активісти.

“Продемонстрували прокурору відео і фото, на яких зафіксовано вміст коробок, що їх “підприємець” завіз у приміщення міськради під виглядом дитячих книг. Нас запевнили, що проконтролюють, чи долучені до матеріалів справи речові докази того, що книжковий ярмарок – це лише легенда, необхідна для початку невдалої провокації. Сподіваємось на те, що ГПУ допоможе встановити справедливість і покарати кривдників”, – додають вони.

Нагадаємо, 13 серпня  працівники міліції розпочали обшук у кабінеті міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука. Йомуприписували вимогу хабаря обсягом 5 тисяч гривень. На захист мера виступили громадські активісти, які 14 серпня прийшлина сесію обласної ради.