Розповіли, чому Семенченко зацікавився лісовою галуззю

Хоча народний депутат Семен Семенченко не є фахівцем у лісовій галузі, а його участь в формуванні прозорої кадрової політики допоможе лобіювати це питання серед політиків.

Так вважає громадський активіст Богдан Пташник та помічник нардепа.

Нагадаємо, 26 серпня в Луцьк приїде народний депутат Семен Семенченко, аби обговорити кадрову політику у сфері лісового господарства в області.

За словами Пташника, Семенченко зайнявся лісовою галуззю після того як посаду міністра АПК в уряді зайняв його однопартієць з “Самопомічі”.

“Самопоміч” взяла на себе політичну відповідальність за впорядкування цієї галузі. Зокрема, й Семенченко, який займається питаннями лісової галузі. Він проїхав заходом Україні і побачив ряд негативних моментів, за вирішення яких взявся”, – коментує громадський активіст.

Один з таких моментів – непрозора кадрова політика. І хоча нардеп не є фахівцем в лісовій галузі, він може забезпечити політичні важелі впливу на кадрові призначення, – вважає Пташник.

Також він додав, що нині громадські активісти, які виступали проти призначення в.о. начальника управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирка першогочергово вимагають прозорого конкурсу на посаду начальника управління.

“Ми боремося не проти конкретної людини, а за принципи, за взаємодію з громадськістю, за відкритість і публічність”, – зауважив Пташник.